آموزش سئو بهینه سازی

سئو وردپرس – سئو حرفه ای وردپرس :

آموزش سئو و بهینه سازی وردپرس

 سئو وردپرس یا wordpress-seo مخفف کلمه Search Engine Optimization WordPress می باشد که به معنای بهینه سازی وردپرس برای موتور های جستجو می باشد به سئوی وردپرس wp-seo هم گفته می شود .

آیا در وردپرس هم به سئو احتیاج داریم ؟

در بررسی ها و آنالیز های مختلفی که از وردپرس شده است ، نتایج نشان داده است که این سیستم مدیریت محتوا به صورت پیشفرض راهکار های مناسبی را در زمینه سئو در اختیار کاربران قرار داده است ، که اگر بخواهیم به نمونه از این موارد اشاره کنیم ، میتوانیم به ساختار لینک ها در وردپرس اشاره کنیم که شما در وردپرس میتوانید بدون هیچ افزونه ای ساختار لینک هایتان را تنظیم کنید ، که این موضوعی هست که در خیلی از اسکریپت ها وجود ندارد و… که نشان میدهد وردپرس از سئوی اولیه خوبی برخوردار است و برخی از نکات اولیه در سئوی آن رعایت شده است و همچنین افزونه هایی که برای این سیستم مدیریت محتوا وجود دارد مثل ” Yoast SEO ” کمک میکند که خیلی از مسائل سئو و بهینه سازی پایه وردپرس ( On Page SEO ) را به راحتی انجام بدید .

اما برای سئو و بهینه سازی قوی تنها این مسائل کافی نیست و برای سئو وردپرس | سئو حرفه ای وردپرس موارد خیلی بیشتری باید در نظر گرفته شود که این موضوع نیازمند تجربه و دانش بالا در امر سئو و وبهینه سازی وردپرس می باشد

به دلایل مختلفی هر وب سایتی نیاز به سئو و بهینه سازی دارید این دلایل در سئو وردپرس به شرح زیر می باشد :

یک سئوکار حرفه ای وردپرس میتواند بهینه سازی و سئوی  وب سایت شما را میلیون ها بار بهینه تر و هوشمندانه تر از هر فردی انجام دهد و این موضوع می تواند باعث پیشی گرفتن شما از رقبایتان شود. 

شما  میتوانید سریع تر و قوی تر از رقبایتان سبفت بگیرید و با در نظر گرفتن این که ۸۰% درصد ترافیک یک سایت توسط موتور جستجو تامین می شود ، مهم است که به سئو وردپرس و افزایش ترافیک وب سایت وردپرسی خود جهت دیده شدن در موتور های جستجو بیشتر اهمیت دهید. 

چرا به سئو و بهینه سازی وردپرس نیاز داریم ؟

سـئو و بـهیـنـه سازی وب سایت وردپرسی شما باعث افزایش بازدید کنندگان وبــــ سایت شما به صورت واقعی و هدفمند می شود

با سـئو و بهینه سازی وردپرس خود میتوانید رتبه بهتری در موتور های جستجو به دست آورید و در نتیجه سـریع تـر به اهدافتان برسید

بازاریابی اینترنتی توسط موتورهای جستجو که به واسطه سئو و بهینه سازی سایت انجام میشود مهمترین رکن در بازاریابی دنیا است

و…

خدمات سئو وردپرس – خدمات سئو و بهینه سازی وردپرس :

 آنالیز و بررسی تخصصی سایت شما ، سئو و بهینه سازی ساختار وردپرس و پیاده سازی اصول On Page SEO در وردپرس ، انتخاب کلمات کلیدی مناسب با توجه به زمینه های فعالیت سایت وردپرسی شما ، نصب و پیکربندی پلاگین های مورد نیاز و…

خدمات سئو پایه + خدمات طراحی قالب وردپرس :

 طراحی قالب وردپرس اختصاصی + سئوی پایه می باشد

خدمات سئو محتوایی :

 پشتیبانی محتوایی وب سایت شما می باشد ، محتوای تولید شده توسط کارشناسان با در نظر گرفتن ملاک های سئو تولید میشوند و در رشد وب سایت شما میتوانند بسیار مفید باشند

خدمات سئو و بهینه سازی حرفه ای وردپرس :

سئوی پایه وردپرس به وب سایت وردپرسی شما کمک میکند که در موتور های جستجو به نتایج بهتری در گوگل دست پیدا کنید ، و ورودی شما نسبت به قبل  بهتر خواهد شد ، در برخی از کلمات کلیدی شاهد رشد چشم گیر وب سایت خود خواهید بود اما سئو و بهینه سازی پایه پایان راه نیست و پس از سئو و بهینه سازی پایه شما به سئوی خارجی یا ( Off Page SEO ) احتیاج دارید .

در واقع پس از سئو و بهینه سازی پایه اگر بخواهید در کلمات کلیدی به جایگاه ۱ گوگل دست پیدا کنید ، شما احتیاج به خدمات سئو و بهینه سازی حرفه ای دارید .

آمار ها نشان داده اند که بیشتر کاربران هنگام جستجو در گوگل ، معمولا در همان صفحه اول نتایج به هدف خود می رسند و به صفحات بعدی مراجعه نمی کنند. به همین دلیل حضور در صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

ارسال پاسخ