آموزش سئو-SEO-طراحی سایت

آموزش سئوSEO-طراحی-سایت

طراحی سایت در حقیقت اولین برداشت در مورد سایت شما است. سایت های وجود دارند که از لحاظ ظاهری زیبا هستند،  با این وجود کاربران ایترنت علاقه چندانی به این سایت ها ندارند و هنگامی که به این سایت ها می رسند حتی یک بار هم روی لینک های این سایت کلیک نمی کنند.

در یک صفحه چگالی کلمات کلیدی بایستی حدود 10 درصد باشد.

تعداد کلمات صفحه نیز باید حدود 200 کلمه باشد.

افراد خبره در زمینه SEO نظرات متعددی دارند. برخی می گویند چگالی کلمات کلیدی باید حدود 5 درصد باشد برخی می گویند بایستی 20 درصد باشد.

در زیر رهنمودهایی وجود دارد که هنگام طراحی باید مد نظر قرار گیرند:

محتوای سایت باید بیشتر از عناصر HTML باشد.

از FRAME استفاده نکنید. موتورهای جستجو و FRAME ها دشمن دیرینه هستند.

تا جایی که واقعا نیاز نشده است از محتوای جذاب مانند (FLASH, SPLASH, ANIMATED GIFS, ROLLOVERS و …) بپرهیزید.

موتورهای جستجو فوق العاده هوشمند هستند، اما با تمام این تفاسیر آنها نرم افزار هستند و از نوع بشر نیستند که محتوا را بر حسب علاقه بخوانند. اگر در سایت خود را بسیار پیچیده کردید آنگاه موتورهای جستجو نمی توانند سایت شما را خوب پردازش کنند و نهایتا اندیس گذاری خوبی نخواهید داشت و در نتیجه رتبه سایت شما چندان خوب نمی شود.

تا حد امکان کمتر از تبلیغات استفاده کنید. زیرا بیشتر تبلیغات از کدهای جاوا اسکریپتی که توصیه نمی شود استفاده می کنند.

تا حد امکان از جاوا اسکریپت استفاده نکنید. اگر به جاوا اسکریپت نیاز دارید، به جای اینکه هر جای صفحه بنویسید، آن ها را در یک فایل خارجی قرار دهید و فراخوانی کنید. منوهای پایین افتادنی که از طریق جاوا اسکریپت ایجاد می شوند به خزشگر ها اجازه خزش به تمام صفحات شما را نخواهند داد. اگر از این منوها استفاده می کنید، مطمئن شوید که در پایین صفحه لینک های مربوطه را قرار داده باشید.
از دایرکتوری های غیر ضروری بپرهیزید. فایلهایتان را تا حد امکان نزدیک ریشه سایت قرار دهید.

ارسال پاسخ