آموزش نوشتن مطلب در وردپرس

 نوشتن مطلب در وردپرس

برای نوشتن مطلب یا همان پست در وردپرس

در پیشخوان وردپرس روی  نوشته ها > افزودن نوشته کلیک کنید.

نوشته هاافزودن نوشته

بعد از رفتن به قسمت افزودن نوشته و کلیک بر روی آن یک پنل مانند تصویر زیر برای شما نمایان می شود

آموزش نوشتن مطلب در وردپرس

آموزش نوشتن مطلب در وردپرس

در قسمت عنوان را اینجا وارد کنید : در این قسمت باید عنوان مطلب خود را وارد کنید که در گوگل نمایش می دهد و با این می توانید در سطر گوگل قرار بگیرید.

پیوند یکتا:آدرسی که مطلب شما قرار می گیرد را می توانید بنویسید بهتر است که این انگلیسی باشد.

افزودن پرونده چندرسانه ای : با کلیک بر روی این گزینه می توانید برای خود یک یا چند عکس قرار دهید باید بر روی افزودن پرونده چندرسانه ای کلیک کنید و عکس خود را آپلود بر روی افزودن به نوشته کلیک کنید تا نمایش داده شود.

در قسمت سومی که دور آن کادر مشکی کشیده شده است : قسمت نوشته و مطلب شماست در که سایت شما نمایش داده می شود.

انتشار :

در قسمت انتشار مطلب باید اگر می دانید مطلب شما ناقص است و باید کامل تر شود بر روی ذخیره پیش نویس کلیک کرده و این مطلب تا موقعه ای بر روی انتشار کلیک نکرده باشید در حالت پیش نویس می ماند و اگر که گاهی دوست دارید ببینید که مطلب شما به چه صورت در سایت قرار می گیرد باید بر روی پیشنمایش کلیک کنید و دمو مطلب خود را ببینید.

دسته ها :

بعضی مواقع شما در سایت های خود دوست دارید در چند زمینه کار کنید که باید برای آن دسته بندی بسازید و بعد از ساخت دسته بندی باید آن ها را بر روی مخصوص خود قرار دهید تا در سایت شما نمایش داده شود و برای قرار دادن مطلب در دسته بندی باید تیک آن را بزنید تا در جا و دسته خود قرار گیرد و اگر که می خواهید دسته جدید بسازید بر روی افزودن دسته تازه کلیک کنید و دسته جدید بسازید.

دسته ها

برچسب ها :

در قسمت برچسب ها باید چند کلمه درباره مطلب خود بنویسید این برچسب ها به افزایش بازدید مطلب شما کمک می کند تا در سطر اول گوگل قرار گیرد.

برچسب مطلب در وردپرس

تصویر شاخص :

بعد از کلیک بر روی قرار دادن به عنوان تصویر شاخص یک صفحه جدید باز می شود که می توانید عکس خود را آپلود و یا عکس های که آپلود کرده اید را در آن قسمت قرار دهید سعی کنید که تصویر شاخص شما با تصویر های که در مطلب قرار داده اید یکی نباشد که باعث کاهش بازدید سایت شما می شود.

ارسال پاسخ