بهینه سازی پروفایل گوگل پلاس

نظر گذاشتن در پست های دیگران راه بسیار خوبی برای شروع گفتگو و آشنایی با افراد است. هنگامی که ارتباطاتی را ایجاد کنید، احتمال اینکه افراد پست های شما را به اشتراک بگذارند بیشتر می شود.

گروه های مرتبط را پیدا کرده و محتوای خود را در آنجا پست نمایید (البته با در نظر گرفتن اینکه چنین کاری در آن گروه مجاز است، حتماً مطابق با رهنمودهای آنها پیش بروید).

تگ عنوان پست های خود را بهینه سازی کنید. اولین جمله هر پست، تگ عنوان آن است، که یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی و بهینه سازی در شبکه های اجتماعی محسوب شده و تأثیر شگرفی بر میزان کلیک دارد. درست همانند زمانی که می خواهید عنوانی بنویسید، باید مطمئن شوید که عنوان پست شما جالب بوده و بر روی آن کلیک خواهد شد. اصولاً جمله بعدی پست معمولاً به عنوان توضیحی فراتر (Meta description) در صفحه نتایج جستجو به نمایش درخواهد آمد. از اینکه مرتبط ترین کلیدواژه ها و بهترین محتوا را انتخاب کرده اید، مطمئن شوید.

مانند فیسبوک، استفاده از چشمگیرترین تصاویر به همراه لینکی به محتوایتان مفید خواهد بود. در این صورت توجه و رغبت بیشتری به شما جلب خواهد شد.

هنگامی که در پست و یا محتوای خود به کاربران Google+ اشاره دارید، پیامی را نیز به آنها داشته باشید، این کار به آنان اعلام می کند که از آنان نام برده شده و بنابراین احتمالاً آن پست را چک کرده و به اشتراک خواهند گذاشت.

با مشتریان خود از طریق سیستم چت گوگل (Hangout) به گفتگو بپردازید. Hangout به شما این امکان را می دهد که با فالورهای خود رو در رو شده و در زمان واقعی با آنها مکالمه کنید.

به جستجوی هشتگ های مرتبط پرداخته، پست های مربوطه را به اشتراک گذاشته و در ذیل آنها نظری را ثبت نمایید. این کار به شما کمک می کند تا در خارج از شبکه فعلی خود به افرادی دسترسی پیدا کنید که آنان نیز درباره آنچه شما سخن می گویید، صحبت می کنند.

علاوه بر ایجاد وضعیت اعتبارتان در Google+، منفعت دیگری نیز برای شما وجود خواهد داشت. این روزها گوگل بسیار سریع عمل کرده و پست های Google+ را فهرست می نماید. آنها تمام لینک هایی که در پست ها وجود دارد را در سایت دنبال می کنند، بنابراین لینک دادن به صفحات جدیدتان، دنبال کردن اسپایدرها از لینک هایتان و اسپایدر کردن مکرر سایتتان را تضمین می نماید. به طور قطع، ارتباط اثبات شده ای میان فهرست شدن سریع تر صفحات شما و پست های مکرر Google+ وجود دارد.

ارسال پاسخ