چرا وردپرس

 چرا وردپرس برترین سیستم مدیریت محتوا و بهترین گزینه برای طراحی پوسته وردپرس می باشد.

حتماً تا بحال در مورد قالب های رایگان و قالب های فروشی  وردپرس شنیده اید.بسیاری از مدیران وب سایت ها  یکی از جاذبه های وردپرس را همین قالبها و پوسته ها آن میدانند. قابلیت استفاده از بی نهایت  پوسته موجود در دنیای وب موجب محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا  (CMS) در میان کاربران شده است.

مزیت بعدی وردپرس این است که  ، قابلیت اجرا برروی تقریباً تمام وب هاست های موجود را دارد. این ویژگی منحصربفرد را میتوان بعنوان یکی دیگر از دلایل  در محبوبیت  wordpress در نظر گرفت.
مسئله دیگر را  می توان  انعطاف پذیری و کارایی فوق العاده آسان این سیستم مدیریت محتوا دانست .اگر شما یک فروشگاه اینترنتی،سایت شخصی ،سایت دانلودی ، سایت تفریحی یا سایت خبری  یا…. همه برروی ورد پرس قابل اجرا می باشند و تنها ۴۰-۳۰ ثانیه زمان لازم است تا وب سایت ورد پرسی شما برروی هاست گذاشته شود.
یکی از مهمترین دلیل برای استفاده از wordpress، وجود افزونه های متفاوت و فراوان برای این سیستم مدیریت محتوا می باشد. افزونه ها به شما کمک خواهند کرد کارهای پیچیده ی وردپرس را به آسانی  انجام دهید، مجموعه ای عظیمی از افزونه ها (پلاگین ها) وردپرس به شما کمک میکند ، تا هر آنچه که میخواهید را در وب سایت خود داشته باشید.

دلیل بعدی سرعت می باشد ، wordpress  قابلیت اجرا در کوتاهترین زمان ممکن را دارد و به کمک ترفند های خاص میتوانید زمان بازگذاری سایت خود را تا حد زیادی کاهش دهید. یکی از این ترفندها استفاده از افزونه W3 Total Cache می باشد که با ذخیره سایت صفحات وبسایت در حافظه پنهان سرعت بارگذاری سایت را به بیشترین مقدار ممکن می رساند.

دلیل دیگری که لازم بذکر  است ، ایندکس پذیری قوی در موتورهای جستجو  می باشد ، وردپرس با سرعت و به راحتی در موتورهای جستجوگر ایندکس می شود که این خود کمک شایانی به بالا رفتن امتیاز وب سایت شما می کند.

قابلیت بروزرسانی از دیگر مزایای وردپرس می باشد که بصورت  خودکار و بطور مرتب وردپرس تمام افزونه های نصب شده برروی وب سایت شما را بروز رسانی می کند، البته  تنها با تایید شما این بروز رسانی انجام می شود.

اینها دلایلی منبی بر برتری ورد  پرس نسبت به دیگر CMS ها بود.

ارسال پاسخ